UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Після ремонту у школі на Кропивниччині з покрівлі "ллє дощ"

У школі села Білозерне Новгородківського району зробили неякісний ремонт 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на відеосюжет ТСН.

У сільській школі Білозерного після ремонту даху може обвалитися стеля. Місцеві жителі кажуть, що ремонтники стару покрівлю зняли, а нову зробили, але лише через два місяці. Увесь цей час школу заливало дощами і тепер, мовляв, розмокла стеля загрожує впасти дітям на голови. 

У кабінетах на другому поверсі зі стелі йде дощ. Учителі та батьки з відрами намагаються врятувати класи. Однак марно – потоки води заливають школу. На ремонт даху з бюджету виділили півтора мільйона гривень. "Вони розкрили все і чекали, доки привезуть матеріали. А матеріали везли довго", - розповідає місцевий житель Микола Крайній.

Директор школи каже, поки везли матеріали - дощі заливали класи. І демонструє наслідки.

Батьки школярів у розпачі. У класі, куди вже за три тижні прийдуть першокласники, хитається стеля. "Ми хотіли пошпаклювати. Ми до стелі, а вона ходить ходором. Нам наш вчитель початкових класів сказав не чіпати, бо у плафонах ще вода стояла. Чи струмом вас, чи впаде та стеля - не лізьте туди", - розповідає мама школяра Світлана Бабур.

Така ж ситуація і в решті кабінетів та у коридорах. А у спортзалі, де і досі стоять калюжі, повело дерев'яну підлогу.

У цій школі навчаються 120 учнів, їх возять з чотирьох сіл. Чи сядуть діти за ці парти цього року – ані батьки, ані керівництво закладу не знають. А до найближчої школи в райцентрі – майже два десятки кілометрів.

Виконавець ремонту коментувати ситуацію відмовився. Не вдалося поспілкуватися і з замовником – райвідділом освіти. Натомість керівництво райадміністрації переконує, що підрядник виправить недоліки за свої кошти. "Дах вони зробили, але так склалося - це форс-мажорні обставини, почали робити і пішов дощ. Ніхто від цього не застрахований. Тому до початку навчального року будівля буде відремонтована", - запевнила заступниця голови Новгородківської райдержадміністрації Тетяна Акусок.

В іншому випадку обіцяють акт виконаних робіт не підписувати і грошей компанії не платити.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook