Портал кропивницької "Арки" почнуть облаштовувати спеціальним шлакоблоком

Сьогодні, 11 липня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович проінспектував хід будівництва об’єкта "Арка" по вулиці Ельворті

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Нині будівельники продовжують бетонувати портали та підпірну стінку, аби вони були надміцними та надійними. Керівник підрядних робіт Анатолій Бєлявський розповів, вже за кілька днів портал, що з боку заводу "Гідросила", почнуть облицьовувати спеціальним шлакоблоком.

Також поступово продовжують зводити металеву огорожу, що поряд з "Аркою". Паралельно будівельники почали готувати дорожнє полотно під чорновий варіант покриття.

Після інспектування міський голова звернувся до власників підприємств, що межують з будівельним об’єктом, щоб вони прискорили процес наведення ладу на прилеглих територіях. "Надзвичайно турбують питання благоустрою навколо "Арки", - наголосив міський голова. – Ці питання треба вирішувати набагато швидше та ефективніше. Також треба забезпечувати фронт непередбачених робіт: укріплення брустверів, підпорні стіни, привести до відповідності архітектурну складову. Щоб цей об’єкт був не тільки технічно досконалим, а й щоб естетика відповідала технічному змісту "Арки"".

Нагадаємо, що будівельники "Арки" працюють чітко за графіком.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький