UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прокурори Кропивниччини незадоволені станом спецпалат, де лікують засуджених

Прокуратура перевірила стан додержання прав узятих під варту та засуджених осіб на охорону здоров’я

Прокурори Кропивниччини незадоволені ста…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу прес-службу прокуратури області .

 За результатами проведених перевірок в спецпалатах територіальних лікувальних закладів регіону прокурорами виявлено низку порушень законодавства та відомчих нормативних актів.

Переважна більшість спеціальних палат, в яких повинні проходити стаціонарне лікування затримані і взяті під варту особи не відповідають вимогам чинного законодавства. Їх санітарно-технічний стан є вкрай не задовільним, обладнання не відповідає встановленим нормам.

Зокрема, не всі спеціальні палати забезпечені природнім освітленням. Більшість з них не мають окремого санітарного вузла, а якщо він і є, - то розміщений у напівпідвальних приміщеннях. Вхідні двері усіх палат не обладнані врізними замками, оглядовими вічками та ланцюжками для обмеження їх відкривання.

Всі без винятку спеціальні палати всупереч вимогам законодавства, не забезпечені відеоспостереженням (відеокамерами для ведення дистанційного нагляду) та охоронно-тривожною сигналізацією.

Наведені факти унеможливлюють надання якісних медичних послуг ув’язненим та забезпечення належного контролю за їх поведінкою.

Загалом, за результатами проведених перевірок, керівниками місцевих прокуратур області внесено 14 документів прокурорського реагування для усунення виявлених порушень. Наразі документи перебувають на розгляді.

Нагадаємо, що прокуратура у суді довела незаконність тендеру на закупівлю насіння для Гайворонського аграрного ліцею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook