Раллі ретроавтівок фінішуватиме на Театральній площі Кропивницького

"Зіркове раллі" для класичних авто фінішуватиме цьогоріч в обласному центрі на Театральній площі

Із особливостями історичного раллі та програмою перебування його учасників у Кропивницькому ознайомили начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний та власник відомої у місті галереї "Єлисаветград" Микола Цуканов, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

"Після проведення серйозної краєзнавчої роботи, нам вдалося віднайти архівні документи, які свідчили, що 105 років тому Єлисаветград приймав учасників автомобільних перегонів "Бесарабський автопробіг". Ті перегони розпочиналися і фінішували в Одесі. Традиційно, і сучасне раллі історичних автомобілів завершувалося в Одесі, - відзначив Микола Цуканов. - Але завдяки нашій активності, підтримці міського голови Кропивницького, історична справедливість відновлена: 12 липня близько 50 екіпажів "Зіркового раллі" фінішуватимуть в нашому місті, на Театральній площі".

Перегони, як спортивні змагання, включатимуть у себе і два місцевих етапи. Перший міський – вулицями Кропивницького і обласний, за маршрутом: Кропивницький – Олександрівка – Знам’янка – Кропивницький. "Перегони поважних за віком автомобілів є справжнім випробуванням, як для техніки, так і екіпажів, - наголосив Сергій Колодяжний. – Люди, що займаються реставрацією історичних автомобілів є справжніми фанатами своєї справи. Вони не тільки утримують транспортні засоби на ходу і в ідеальному стані, а й виступають у формі, яка повністю відповідає часові створення автомобілів. Тож на кропивничан упродовж двох днів очікує справжнє авто фестивальне шоу".

Усіх кропивничан та гостей міста запрошують на Театральну площу, де 12 липня о 13:00 розпочнеться фініш Всеукраїнських перегонів, а наступного дня, 13 липня, відбудеться нагородження переможців за сумою трьох етапів змагань.

Міська влада теж готує спеціальний сюрприз для учасників раллі. Ним стане спеціально заснований приз для гонщиків.

Нагадаємо, що на дорогах Кропивниччини виявили 211 фур, що перевищили вагові параметри.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький