ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Райкович поспішив: Встановлення вільних тарифів на проїзд у Кропивницькому може бути незаконним

В обласному центрі чекають роз'яснень з Верховної Ради щодо впровадження вільних тарифів перевізниками

Depo.
10 серпня 2018 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Гречку".

Міська рада звернулася за офіційними роз'ясненнями до профільних комітетів Верховної Ради з приводу впровадження вільних тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту в Кропивницькому.

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв'язку міськради Олександр Вергун, вже у вересні в міськраді можливо будуть розглядати впровадження вільних тарифів перевізниками. Наразі в міськраді приймають зауваження і пропозиції.

"Паралельно ми звернулися за офіційними роз'ясненнями в комітети Верховної Ради і чекаємо висновки від них, що вони скажуть з цього питання: чи це можливо чи не можливо", - відзначив Вергун.

Очільник управління розвитку транспорту і зв'язку пояснив, що встановлення вільних тарифів не означає безконтрольне встановлення перевізниками цін на проїзд у маршрутках.

"Питання не буде так стояти, що перевізник самовільно, який тариф захотів такий і поставив. Ні. Він обов'язково здійснюватиме розрахунки відповідно до наказу Мінтрансу про Порядок розрахунку вартості проїзду пасажирів. Це - розрахунок тарифу, який є сьогодні і був рік, і два тому. Перевізники все одно будуть його притримуватися і подаватимуть розрахунки по тих формулах, затратах, які передбачає наказ".

Вергун додав, що угоди укладатимуть з перевізниками, лише після перевірки тих розрахунків контролюючим органом – міськрадою.

Нагадаємо, що рівно місяць тому, 10 липня, мер Кропивницького Андрій Райкович доручив підготувати проект рішення про вільні ціни на пасажироперевезення. 27 липня його підготували і оприлюднили. У документі очільник міста дав доручення управлінню розвитку транспорту і зв'язку внести зміни в договори з підприємствами, що перевозять пасажирів. Перевізникам запропонували застосування вільних тарифів на послуги пасажирського автотранспорту. А тепер вирішили спитати у парламенті чи це відповідає вимогам чинного законодавства.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter