UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Районні лікарні на Кропивниччині отримали 400 тестів на ВІЛ

Пілотні медичні заклади області отримали тести для діагностики ВІЛ

Районні лікарні на Кропивниччині отримал…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на БО "100 відсотків життя. Кропивницький".

Пілотні заклади охорони здоров’я, а саме – Кропивницька, Компаніївська, Вільшанська та Новоархангельська районні лікарні – в якості благодійної допомоги від БО "100 відсотків життя. Кропивницький" протягом нового проектного року отримали 400 швидких тестів та десять підтверджуючих тестів для діагностики ВІЛ-інфекції.

Тести передали в рамках проекту "HealthLink" "Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині". Проект прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні, дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ, а у разі необхідності – почати лікування та отримати соціально-психологічну допомогу від соціальних працівників благодійної організації "100 відсотків життя. Кропивницький". "Люди, які потрапляють до уразливих груп населення, мають змогу безкоштовно пройти тест на ВІЛ. Ми переконані, що кожен повинен знати свій ВІЛ-статус, адже від цього залежить життя", – коментує координатор проекту "HealthLink" Олександр Урупа.

У медичних закладах відзначають важливість такої допомоги, наголошуючи, що намагатимуться охопити обстеженням на ВІЛ-інфекцію максимальну кількість людей. Тестування проходить безкоштовно та анонімно. Діагностика займає приблизно п’ятнадцять хвилин. Пройти тестування на ВІЛ можна щодня (крім суботи та неділі) з 08:00 до 16:00 за адресами пілотних медичних закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"