UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рішенням сесії міськради Кропивницького повернули пільги дітям АТОвців

Дітям учасників АТО в закладах освіти обласного центру таки нададуть безкоштовне харчування

Рішенням сесії міськради Кропивницького…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький.

У середу, 31 січня, під час засідання сесії міської ради Кропивницького депутати проголосували за проект рішення щодо відновлення пільг на харчування в дитсадках та школах учасників АТО.

Згідно ухваленого рішення "Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік" пільгові категорії учнів та вихованців закладів освіти міста Кропивницького звільняються від плати за харчування з 1 січня 2019 року по 31 серпня 2019 року.

Сюди включені: учні 1- 4 класів закладів освіти міста Кропивницького, вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти воїнів-афганців, які навчаються та виховуються в закладах загальної середньої та дошкільної освіти міста Кропивницького, учні 5- 11 класів закладів освіти міста Кропивницького з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, діти, один з батьків яких має посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зоні АТО (ООС) або загинув, зник безвісти, потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО (ООС), діти померлого учасника АТО (ООС).

Нагадаємо, що постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради "Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік" на своєму засіданні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"