UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

СБУ на Кропивниччині тренувалася у знешкодженні ДРГ

СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування судноплавному об'єкті у Світловодську

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресгрупу У СБУ в області. 

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в області провела чергові спеціальні тренування щодо перевірки стану антитерористичної та контрдиверсійної захищеності на одному із об’єктів критичної інфраструктури у Світловодську.

У рамках проведених заходів було зімітовано проникнення на ВП "Кременчуцький судноплавний шлюз" ДП "Укрводшлях" диверсійно-розвідувальної групи противника, закладання умовного вибухового пристрою та підрив основних споруд об'єкту.

Метою такого тренування стала перевірка готовності адміністрації, служб безпеки та охорони об’єкту, алгоритму їхніх дій у разі загрози вчинення теракту чи диверсії.

Координаційна група АТЦ проаналізувала окремі елементи контрдиверсійних заходів, надала рекомендації щодо покращення їх ефективності та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків.

Нагадаємо, що за матеріалами Служби безпеки України жителю Кропивницького, завербованому представниками так званої "МГБ ДНР" для проведення розвідувально-диверсійної діяльності на території Кропивниччини, оголошено підозру в скоєнні злочину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook