Сховані в картоплині наркотики намагалися перекинути через паркан  колонії в Кропивницькому (ФОТО)

Картоплина з прихованою в ній забороненою речовиною не потрапила в державну установу

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу державної установи "Кропивницька виправна колонія (№6)".

У середу, 9 січня, близько 18:40 під час патрулювання прилеглої території державної установи "Кропивницька виправна колонія (№6)" з боку вулиці Куроп'ятникова, співробітниками оперативного відділу було затримано громадянина Н. Він хотів перекинути через основну огорожу виправної колонії згорток, але, побачивши, що до нього наближаються співробітники установи, відкинув його від себе в бік.

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції ГУ НП України в області. На місці пригоди слідчо-оперативна група провела огляд згортку, котрий лежав на землі. У результаті огляду було встановлено, що в згортку містилась картоплина, всередині якої знаходилось п'ять поліетиленових пакетиків типу zip-lock з порошкоподібною речовиною білого кольору.

В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення підозрілої речовини. Пакетики з порошкоподібною речовиною направлено на експертизу.

Нагадаємо, що у Кропивницьку колонію №6 хотіли закинути наркотики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький