Скільки коштує зібрати дитину до школи: Ціни, ярмарки, корисні поради (ІНФОГРАФІКА)

1 вересня подекуди звучить страхітливо не лише для дітей, але і для їхніх батьків. І якщо перші переживають через початок навчання, то другі ламають голову, де взяти стільки грошей

Скільки коштує зібрати дитину до школи:…

Depo.ua пропонує вам ознайомитися із приблизним переліком необхідного, та місцями, де можна купити все скопом.

Де купувати

Якщо ви хочете заощадити час і гроші,  найкращим варіантом будуть інтернет-магазини. Проте у випадку із одягом та взуттям, обов’язково уточнюйте відповідність розмірів загальноприйнятим стандартам. Якщо ж ваша дитина має нестандартну комплекцію, то робити покупки краще не в онлайні.

Торгівельні центри пропонують товари за цінами, вищими від середньоринкових, проте і якість товарів у них часто набагато вища, від "базарних" речей. До того ж, тут є фуд-корти та розваги, що дозволить перетворити марудні закупи на цікаве дозвілля.

Хорошим варіантом, щоб купити все і одразу є шкільні ярмарки: виїзна торгівля славиться помірними цінами та широким асортиментом. Проте зважайте, що платити на таких ярмарках доведеться готівкою, а продавці рідко коли мають касові апарати: куплений там товар навряд чи можна буде повернути.

Depo.ua склав зручний гід по шкільним ярмаркам в Києві:

Шкільний ярмарок на Хрещатику у суботу, 18 серпня,  працюватиме з 09:00 до 18:00, а у неділю, 19 серпня – з 09:00 до 21:00. А окрім купи товарів для продажу організатори готують розважальну програму для дітей: тут проводитимуть конкурси та вікторини, ігри з аніматорами та майстер-класи.

Ярмарок в ТРЦ Gulliver проходитиме на 4 поверсі, а "Всі. Свої" - це  найбільша платформа виключно українських брендів, тож цей ярмарок є гарною нагодою придбати якісний вітчизняний продукт та підтримати українського виробника.

На ярмарку в Епіцентрі можна буде придбати спеціальний "Набір школяра" за 449 грн. У нього входять: портфель, 10 зошитів, обкладинки та папка для них, клей ПВА і клей-олівець, альбом для малювання, пластилін, картон і кольоровий папір, фарби, пензлик, олівці та фломастери, ножиці, лінійка, простий олівець, кулькові ручки, гумка і підстругачка. 

А Back to school в ТРЦ "Арт Молл" - це не стільки ярмарок, скільки захід до початку навчального року. У програмі будуть демонстрація яскравих колекцій дитячого одягу та шкільної форми, майстер-класи, конкурси, шоу-програма.

Скільки грошей знадобиться

Ми склали приблизний список покупок, необхідний для дівчат та хлопців шкільного віку. Зважайте на те, що у більшості представлених позицій не можна буде обійтися одним екземпляром покупки: штани, футболки, сорочки, взуття - все це передбачає наявність принаймні кількох змінних комплектів.

Зазначимо, що на інфографіці вказані найбільш демократичні цінові показники. Середньоринкова вартість кожної речі може бути мінімум вдвічі дорожчою.

За підрахунками нашої редакції, при бюджетному шопінгу не варто розраховувати на суму меншу за 3 тисячі гривень.

Що покласти у рюкзак? 

Ручки кулькові - від 4 грн за шт;

Олівці кольорові - від 45 грн;

Олівці графітні - від 2,5 грн за шт;

Зошити (20 шт) - 64 грн;

Обкладинки для зошитів (10 штук) - 35 грн;

Обкладинки для підручників (10 шт) - 76 грн;

Ластик - від 5 грн;

Ножиці - від 20 грн;

Лінійки - від 4 грн;

Стругачка - від 8 грн;

Підставка для підручників - від 20 грн;

Альбом для малювання - від 15  грн;

Пензлик - від 8 грн;

Фарби - від 30 грн;

Клей - від 7 грн;

Кольоровий папір/картон - від 11 грн;

Пластилін - від 20 грн;

Тека для зошитів - від 21 грн

 Як обрати рюкзак для школяра?

Правильно обраний рюкзак - невід'ємна складова правильної постави та здорової спини. Це саме той пункт, на якому не варто економити гроші. У першу чергу рюкзак (або ж, частіше, шкільний ранець) повинен мати ортопедичну спинку: жорстку, с м'якими накладками або підкладкою на всю спину задля комфорту. Внизу спинки має бути м'який валик, який буде служити поперековим упором. Це важливий нюанс, який дозволить правильно розподілити вантаж по спині. До того ж, ортопедична спинка рюкзака повинна повторювати природний вигин хребта.

Шкільний ранець обов'язково потрібно приміряти перед покупкою. При цьому зверніть увагу на наступні моменти:

  • ширина ранця має приблизно дорівнювати ширині плечей дитини;

  • верхній край ранця і плечі дитини повинні бути на одній висоті;

  • нижній край ранця повинен розташовуватися на рівні попереку;

  • ранець повинен щільно прилягати до спини дитини.

Окрім ортопедичної спинки, особливу увагу зверніть і на вагу рюкзака: він має бути максимально легким, щоб уникнути додаткового навантаження на спину дитини. І ще про навантаження: слідкуйте, щоб вага ранцю/рюкзака вашої дитини не перевищувала рекомендовані показники:

6-8 років до 2 кг;

9-13 років до 3 кг;

14 років до 5 кг;

15-16 років до 6 кг.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme