ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТОП затребуваних професій на Кропивниччині: Водію платять більше, ніж очільнику відділення банку

В обласному центрі вільні 42 робочих місця із зарплатою понад 10 тисяч

Depo.
14 вересня 2018 17:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласного центру зайнятості.

Найбільша потреба у Кропивницькому та Кіровоградському районах існує у кваліфікованих робітниках з інструментом: робітниках з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, операторах автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок, швачках, слюсарях, електрогазозварниках, водіях автотранспортних засобів, тощо.

Доволі високим залишається попит на працівників сфери торгівлі та послуг: продавців, охоронників, кухарів, офіціантів, менеджерів (управителів) зі збуту.

Серед професіоналів і фахівців найчастіше запрошували на роботу трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, бухгалтерів, кредитних інспекторів, сестер медичних та інженерів, а з-поміж представників найпростіших професій – підсобних робітників, прибиральників і вантажників.

Найвище у Кропивницькому (відповідно до порівняння середніх розмірів запропонованих у вакансіях заробітних плат) оцінює працю водія автотранспортних засобів ТОВ "ФЕНІКС ТРАНС ГРУП" – 15,2 тис. грн. ПП Оверченко Яна Олександрівна готова платити перукарю - модельєру 15 тисяч гривень. У свою чергу керуючий відділенням Філії обласного управління ПАТ "Державний ощадний банк України" може розраховувати на 12,3 тисяч гривень на місяць.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії – звертайтесь до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Нагадаємо, що на Кропивниччині "гуляють" вакансії вчителів, вихователів та викладачів.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter