"Традиції конституційної творчості": У Кропивницькому провели екскурсію-лекцію напередодні свята

ГО "Екскурсійно-інформаційний центр" провела екскурсію-лекцію "Традиції конституційної творчості", присвячену Дню Конституції України

Про це Depo.Кропивницький  повідомив заступник голови правління ГО "Екскурсійно-інформаційний центр" Василь Левицький.

Біля приміщення міської ради Кропивницького учасники заходу більше дізналися про те, як реалізовувалися закони на теренах міста та краю. Після чого на головній площі області, перед приміщеннями обласної ради та обласної адміністрації (колишній Будинок міської думи) пригадали, які складнощі були під час прийняття Конституції України в 1996 році.

"Ідея створення цього проекту – привернути увагу суспільства до законодавства з метою популяризації правового способу життя", – прокоментувала організаторка екскурсії, голова  правління ГО "Екскурсійно-інформаційний центр" Світлана Грищук.

Завершився екскурсійний захід в обласному краєзнавчому музеї відкриттям виставки "Демократичні традиції в Україні". Екскурсантів гостинно запросила та щиро привітала з величним святом – Днем Конституції України – директор краєзнавчого музею Наталія Агапєєва. Презентував експозицію старший науковий співробітник музею Анатолій Маршанін.

На виставці усі охочі можуть більше дізнатися про давні витоки Конституції України, а також згадати про наших славетних земляків, причетних до творення головного закону держави: Володимира Винниченка, Євгена Чикаленка та інших.

"Запрошуємо всіх жителів та гостей також завітати до обласного краєзнавчого музею на виставку, присвячену Конституції України!" – зазначили організатори заходу.  

Нагадаємо, що у Кропивницькому провели екскурсію на згадку про відомого педагога, літературознавця та краєзнавця Леоніда Куценка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький