ЦВК затвердила 70 членів окружних комісій на Кропивниччині

ЦВК затвердила 70 членів ОВК, які працюватимуть в області, з них 27 були у складі попередніх комісій

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

10 квітня Центральна виборча комісія сформувала новий склад п’яти окружних виборчих комісій.  Відповідно до Постанови ЦВК №773 в ОВК працюватимуть 70 осіб.

Головою ОВК № 99 стала Наталія Конопатська (суб’єкт подання Петро Порошенко), а секретарем – Оксана Фросіняк (суб’єкт подання Володимир Зеленський). У 2014 році Оксана Фросіняк була членом комісії під час позачергових виборів президента України та виборів народних депутатів України. У першому випадку вона представляла інтереси Петра Порошенка, а під час виборів до Верховної ради – Партії Пенсіонерів України. Частина членів ОВК у першому турі виборів представляли інтереси інших кандидатів. Зокрема, Катерина Колєва у першому турі була подана від кандидата у Президенти Олександра Шевченка, а тепер вона представляє інтереси Володимира Зеленського. Михайло Лобов у першому турі був від кандидата Віталія Журавльова, а тепер – від Петра Порошенка; Максим Набойченко – від кандидата Миколи Габера, тепер – Володимира Зеленського; Анна Цехмістер спочатку представляла інтереси Юлії Литвиненко, а в другому турі буде від Петра Порошенка; Марина Чорна була від Руслана Ригованова, а тепер – від Петра Порошенка.

В окрузі № 100 головою комісію буде Людмила Отян (суб’єкт подання Володимир Зеленський). У першому турі виборів вона представляла інтереси спочатку Сергія Кривоноса, а потім Ігоря Шевченка. Людмила Отян була членом та голової комісії під час багатьох виборів. Зокрема, її подавали у склад комісій від різних партій – "Блоку Петра Порошенка "Солідарність", "Партії регіонів", "Народного фронту", "Блоку Юлії Тимошенко", партії "Єдина Україна" та інші. Секретар комісії – Тетяна Загоруйко (суб’єкт подання Петро Порошенко). Член ОВК Лариса Рибак (суб’єкт подання Петро Порошенко) у першому турі була членом комісії від Віталія Журавльова, а Людмила Бадиця (суб’єкт подання Володимир Зеленський) у першому турі була від Сергія Носенка.

Виборчу комісію в окрузі № 101 очолюватиме Володимир Сигляк від кандидата у президенти Петра Порошенка. На попередніх виборах він був членом комісії від політичних партій "Народний фронт", "Наша Україна" та інших партій. Заступник – Валерій Рибак (суб’єкт подання – Володимир Зеленський). Частина членів комісії у першому турі виборів президента України представляли інтереси інших кандидатів. Зокрема, член ОВК Сергій Безкупський (суб’єкт подання Володимир Зеленський) у першому турі був висунутий в комісію від Сергія Тарути; Наталія Монжос (суб’єкт подання Петро Порошенко) – від Анатолія Гриценка.

В окрузі № 102 головою ОВК призначили Тамару Костюченко від Володимира Зеленського. У першому турі виборів президента України вона також була у складі окружної комісії, але від кандидата у президенти Сергія Носенка. Секретарем комісії буде Борис Колєснік (суб’єкт подання Петро Порошенко). У першому турі він входив в окружну комісію за поданням Юлії Литвиненко. Низка членів ОВК у першому турі були подані від інших кандидатів. Валентина Гордашко (суб’єкт подання у другому турі Володимир Зеленський) у першому турі виборів була членом комісії від Олександра Шевченка. Вікторія Дудіна у другому турі буде представляти інтереси Петра Порошенка, а в першому турі – Володимира Петрова. У другому турі Євгенія Корець стала членом комісії за поданням Петра Порошенка, а в першому представляла Віталія Журавльова. Надія Ракуленко (суб’єкт подання Петро Порошенко) у першому турі стала членом ОВК від Романа Насірова. Також членом ОВК став депутат міської ради Кропивницького Юрій Деркаченко (суб’єкт подання Петро Порошенко), який на виборах до Верховної ради був членом комісії від партії УДАР.

В окружній виборчій комісії в окрузі № 103  призначили головою Валерія Боровського (суб’єкт подання Петро Порошенко). У першому турі він був членом окружної комісії від кандидата Володимира Петрова.  Був членому комісії на попередніх виборах від партії "УКРОП" та партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". Секретар – Сергій Піта (суб’єкт подання Володимир Зеленський). Члени ОВК Олександр Коновалов (суб’єкт подання Петро Порошенко) у першому турі представляв інтереси Юлію Литвиненко, Леонід Павул (суб'єкт подання Петро Порошенко) у першому турі був від Романа Насірова.

"Під час першого туру виборів склад ОВК області був  замінений на третину. Втому числі відбулися суттєві зміни у керівному складі.  І це вплинуло на виборчий процес. Цього разу комісії працюватимуть короткий термін, і ми сподіваємося, що замін не буде або вони будуть незначними", – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, що за рішенням суду 19 жителів Кропивниччини включили до списку виборців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький