UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У будинку на Шевченка у Кропивницькому знову "стрибає" тиск у кранах

Після зустрічі з керівництвом обласного водоканалу проблему з тиском у кранах на Шевченка, 15, нібито вирішили, але за тиждень знову почалися перебої з водою

У будинку на Шевченка у Кропивницькому з…

Про це Depo.Кропивницький повідомила мешканка будинку Тетяна Лихоліт. 

Вона зазначила, що керівництво підприємства пообіцяло вирішити проблему з тиском. Але тоді вода буде гірше постачатись у сусіднє кафе, через яке і почалися складнощі з водопостачанням чотири року тому. Наступного дня після зустрічі з керівником ОКВП "Дніпро-Кіровоград", тиск у мережі кафе знизив працівник підприємства. Тиждень дійсно у будинку було не "нічне", а нормальне водопостачання. Навіть у години роботи кафе.

І ось сьогодні, 16 серпня, подачу води ніби обмежили. З 09:00 води у будинку не було, а у кафе на першому поверсі вода з крану текла. Після скарг ще декількох сусідів вода у будинку з'явилася, але лише після обіду. 

Водоканал також проводить роботи, бо працювали на мережі у сусідньому дворі і тиск з'явився. Мешканці будинку сподіваються, що кафе не буде собі додавати тиску і обмежувати у постачанні води будинок. 

Пізніше надійшла інформація, що кафе буде відєднуватись від мережі будинку, чи дійсно це так, жителі триповерхівки побачать по своєму водопостачанню. 

Нагадаємо, що жителі триповерхівки на 16 квартир впродовж декількох років могли набирати воду лише з 22:00 до 09:00, бо у кафе в приміщенні кафе діаметр внутрішньобудинкової мережі водопостачання занижено та проведено трубою, це і може викликати перебої з водопостачанням

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook