У Держпродспоживслужбі спростували чутки про мор худоби у Вільшанському районі

Держпродспоживслужба області перевірила дані про нібито захворюваність та загибель великої рогатої худоби у Вільшанському районі

Про це йдеться у повідомленні обласної Держпродспоживслужби, передає Depo.Кропивницький.

Інформація про масову захворюваність корів (близько 30 голів) в селах Коритно-Забузьке, Чистопілля, Добрянка, Владиславка Вільшанського району з симптомами діареї та навіть загибеллю надійшла до управління минулого тижня.

Фахівцям стало відомо, що у селі Владиславка 4 липня захворіло п'ять корів, у селі Коритно-Забузьке ще у червні захворіло шість корів. Ознаки захворювання - пронос. Температура тіла тварин знаходиться в межах фізіологічної норми.

Фахівці місцевих установ ветеринарної медицини надали необхідну лікувальну допомогу. Станом на 9 липня стан тварин задовільний. Випадків захворювання та загибелі не зареєстровано.

"Іншої інформації стосовно захворювань великої рогатої худоби як з Вільшанського, так і з інших районів області не надходило", - зазначають відомстві та додають, що розлад травлення міг статися внаслідок різноманітних біологічних, фізичних, хімічних показників, хоча не виключено потрапляння на пасовища хімікатів з полів після рясних дощів.

Нагадаємо, що на Кропивниччині помер пасічник, якому потруїли бджіл.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький