ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У десяти районах Кропивниччини з-під крану тече технічна вода

Через нітрати воду з-під крану не можна вживати в десяти районах області, бо вона годиться лише для технічних потреб

Depo.
19 червня 2018 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на CBN.

Дані моніторингу якості води в районах області на вміст нітратів, сухого залишку та загальної жорсткості надав обласний лабораторний центр.

Як зазаначив заступник директора Центру Володимир Вечеровський сьогодні, 19 червня, під час круглого столу в ОДА з питання забезпечення населення якісною питною водою, перевищення за всіма показниками спостерігається у Знам'янському, Олександрійському, Петрівському та Новоукраїнському районах.

Загалом проби водопровідної води, взяті протягом минулого року, засвідчили, що за вмістом нітратів воду не можна вживати у Благовіщенському, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Добровеличківському, Знам'янському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Олександрійському та Петрівському районах.

Що ж до колодязної води, то перевищення вмісту за трьома показниками спостерігається у дев'яти районах області та Кропивницькому. Наприклад, у вісім разів більше норми нітратів у криницях Вільшанського та Новоархангельського районів. В Олександрійському районі зашкалюють показники сухогого залишку, а у Долинському, Новгородківському та Устинівському перевищені показники загальної жорсткості води.

За словами фахівців, нітрати не прибираються з води жодним способом. Таку воду можна використовувати лише для технічних потреб.

Нагадаємо, що для жителів Кропивницького піднімуть тариф на воду.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter