У Києві представили Національний фестиваль мистецтв у Кропивницькому: Є програма і режисер

З 30 серпня по 3 вересня у Кропивницькому вперше відбудеться новий мистецький фестиваль мистецтв

Depo.
21 квітня 2017 12:05
ФОТО: depo.ua

Прo це пoвідoмляє Depo.Кропивницький з пoсилaнням на "Дзеркало тижня".

Програма фестивалю буде формуватися за принципом тематичних розділів. Наприклад, в розділі "Хедлайнери" містянам і гостям запропонують найгучніші українські театральні прем'єри. Розділ "Хореодрами" об'єднає на різних майданчиках Кропивницького творчі досягнення місцевих талантів, а також представить нинішню прем'єру від Раду Поклітару "Вгору по річці" (театр "Київ-Модерн Балет").

У розділі "Класика forever" молоді українські режисери запропонують своє сценічне бачення найпопулярніших п'єс Івана Франка, Івана Карпенка-Карого, інших українських авторів. На фестивалі очікуються також театральні гості з Європи: в даний час ведуться переговори з театрами Польщі, Литви, Німеччини. І це далеко не повний перелік напрямків, які передбачає новий Національний фестиваль.

Як повідомив міністр культури Євген Нищук, в рамках фестивалю "Кропивницький" вперше відбудеться нагородження одного з українських театральних художників Національною театральною премією імені Леся Курбаса, яку в цьому році ініціювала Національна спілка театральних діячів України.

Як повідомив ініціатор проведення заходу, народний депутат Олександр Горбунов, головним режисером фестивалю у Кропивницькому стане Сергій Компанієць.

Нагадаємо, міністр культури Євген Нищук на початку березня aнонсувaв у Кропивницькому новий фестивaль зa 7 млн грн.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький