У колонії №49 на Кропивниччині відгуляли два весілля (ФОТО)

В Петрівській ВК №49 зареєстрували шлюби дві пари молодят

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Південного міжрегіонального управління з ПВКПП МЮ.

Минулого тижня, в державній установі "Петрівська виправна колонія(№49)" представник Петрівського відділу реєстрації актів цивільного стану зареєструвала одразу два шлюби закоханих пар.

Урочистий захід відбувся у кімнаті побачень установи, де представниця Петрівського РАЦС вручила новоствореним родинам свідоцтва про одруження. Враховуючи обставини та місце проведення укладення шлюбу, захід пройшов скромно, без будь-яких весільних церемоній. Але, незважаючи на це, молодята були задоволені та щасливі, пообіцяли завжди кохати один одного та бути вірними.

Представниця РАЦСу та співробітники установи привітали молоді пари із створенням родини та побажали сімейного щастя, добробуту та здійснення всіх мрій.

Як зазначили співробітники відділу соціально-виховної та психологічної роботи: "Одруження за гратами є надзвичайно сміливим кроком та дійсно важливою подією, як для засудженого, так і для нареченої, адже укладення шлюбів в місцях позбавлення волі позитивно впливає на осіб які відбувають покарання, сприяє їх більш відповідальному ставленню до життя та адаптації у суспільстві після звільнення".

Нагадаємо, що на Кропивничинні встановили шлюбний рекорд: 18 серпня одружилися 80 пар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький