У Ковалівському парку продавали єврокекси та показували євромалюнки

Восьмий рік поспіль у Кропивницькому проходить фестиваль "Єврофест", на якому національні товариства та євроклуби з усієї області презентують особливості історії, культури та традиційної кухні країн Європейського Союзу

Depo.
19 травня 2017 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.

Ковалівський перетворився на справжнє європейське містечко, усі охочі могли відвідати тематичні майстерні "Творчість європейських народів" і "Діалог культур", а в інформаційних та ігрових наметах дізнатися про можливості навчання і волонтерства в Європі. Окрiм цього нa фестивaлi була презентована вистaвкa крaщих мaлюнкiв i плaкaтiв вiдкритого облaсного творчого конкурсу "Творимо європейську крaїну рaзом", a тaкож експозицiя свiтлин "Укрaїнa – європейськa крaїнa".

Секретар міської ради Андрій Табалов завітав у гості до кожної "країни" Євросоюзу, послухав про особливості традицій кожної із них та оцінив смак традиційних національних страв країн Європи. Також він запросив усіх присутніх взяти участь у загальній руханці, яка відбулась згодом.

Завершився "Єврофест – 2017" нагородженням учасників та переможців конкурсів, активних лідерів та керівників євроклубів.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький