У краєзнавчому музеї відкрилась виставка до 80-річчя Кропивниччини (ФОТО)

Виставка висвітлює знакові події в історії нашого краю

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

Кропивниччина відзначає восьме десятиліття. З цієї нагоди в обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки "Сторінки історії", присвячена 80-річчю утворення області.

Виставка створена з фондових фотоматеріалів обласного краєзнавчого музею та світлин Заслуженого журналіста Ігоря Демчука, які висвітлюють знакові події в історії нашого краю.

Відкриваючи виставку, заступник директора обласного Краєзнавчого музею Світлана Колесник привітала усіх з річницею утворення області та наголосила, що виставка розпочинає цикл ювілейних заходів, які проходитимуть протягом 2019 року в обласному краєзнавчому музеї.

Зокрема, це зустрічі зі знаковими особистостями, які творили сучасну історію краю, форум музейних працівників області, ювілейні видання та інші цікаві заходи. Вона підкреслила, що виставка має сприяти вивченню історії рідного краю, вихованню патріотизму, любові до своєї малої батьківщини, пишатися здобутками та примножувати досягнення наших земляків на благо подальшого розвитку Кіровоградщини.

Завідуюча відділом історії музею Валентина Пархомчук у презентації висвітлила важливі етапи розвитку області у різних сферах народного господарства, освіти та культури, починаючи з 10 січня 1939 року і до сьогодення. Вона наголосила, що нині область становить собою єдиний гармонійно функціонуючий організм, кожна ланка якого має своє історичне, економічне, соціальне значення, а всі разом вони працюють під егідою спільної державної національної ідеї.

Виставка експонуватиметься до кінця січня 2019 року.

Нагадаємо, що Кропивниччині виповнюється 80 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький