ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кропивницькому депутат з Черкас заважав демонтажу нелегальної АГЗС своєї сестри

Нелегальна газозаправна станція багато років була розташована в межах прибережної захисної смуги річки Інгул у Кропивницькому

Depo.
4 грудня 2018 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Місцева прокуратура Кропивницького здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки для розміщення автомобільної газозаправної станції.

Прокуратура встановила, що власниця АГЗС самовільно зайняла та використовує для потреб ведення господарської діяльності земельну ділянку, площею 0,0904 га, у Кропивницькому на Вокзальній. Ділянка належить земель охоронних зон.

Для припинення нелегальної діяльності заправки прокуратура спільно з правоохоронними органами вжила заходів щодо демонтажу.

Проте, депутат Черкаської міської ради, який є рідним братом власниці, шляхом перекриття доступу до газового модулю вантажівками, зашкодив демонтажу станції. Незважаючи на це, нелегальну АГЗС демонтували.

В рамках слідства встановлена наявність достатніх підстав для повідомлення власниці нелегальної заправки підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Крім того, місцевою прокуратурою спільно з поліцією припинено діяльність ще однієї АГЗС, належної тому самому підприємству. Підставою стало порушення підприємством вимог законодавства про охорону праці в частині відсутності дозвільних документів на проведення робіт з підвищеною небезпекою.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 1 ст. 273 (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у селищі на Кропивниччині демонтували незаконну АГЗС.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter