UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому допоможуть пенсіонерам з купівлею телетюнерів

Тюнери купуватимуть для малозабезпечених пенсіонерів, яким не можуть допомогти близькі

У Кропивницькому допоможуть пенсіонерам…

Порядок використання бюджетних коштів, передбачених для забезпечення одиноких мешканців міста засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, затвердили під час засідання міськвиконкому, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

За інформацією начальниці управління соціальної підтримки населення Юлії Вовк, забезпечення телетюнерами окремих категорій громадян здійснюється на безоплатній основі з розрахунку один телетюнер на одне житлове приміщення.

"Телетюнерами забезпечуються одинокі особи (громадяни, що не мають працездатних родичів, зобов'язаних за законом їх утримувати), середньомісячний сукупний дохід яких за останні шість календарних місяців, що передують місяцю звернення, не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність та зареєстровані в обласному центрі, - зауважила чиновниця. - Для отримання телетюнера необхідно подати заяву на ім'я міського голови до відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради".

Також до заяви необхідно додати низку документів.

Підставою для забезпечення мешканців міста телетюнерами є розпорядження міського голови, після видання якого протягом 10 днів заявників письмово повідомлятимуть про прийняте рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook