ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Кропивницькому перерізали стрічку до нового перинатального центру

Після об'єднання та капітальних ремонтів в обласному центрі урочисто відкрили міський пологовий будинок з функціями перинатального центру

Depo.
12 вересня 2017 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на управління охорони здоров'я міськради.

Ремонтні роботи та реконструкція приміщень закладу проходили за кошти міського бюджету. Загалом на капітальні ремонти пологового будинку та благоустрою прилеглої території витратили 11,9 млн грн.

Для забезпечення функціонування нових відділень перинатального центру ІІ рівня було придбали апарат ультразвукової діагностики преміум класу, кольпоскопи, аналізатор біохімічний напівавтоматичний та інше сучасне медичне обладнання. Його вартість - 4,7 млн грн.

"Тепер ми можемо виходжувати немовлят від 32 тижнів, адже маємо відділення інтенсивної терапії новонароджених із сучасним обладнанням. Завдяки подарованому рентген-апарату ми можемо обстежувати діток одразу в закладі і не везти їх до обласної лікарні", - розповіла головний лікар закладу Людмила Романів.

В об'єднаному закладі запрацювало цілодобове лабораторно-діагностичне відділення, якого не було в жодному з пологових будинків раніше. Відкриті відділення реанімації для жінок та немовлят.

Працює і відділення ІІ етапу виходжування недоношених новонароджених - подібне відділення раніше працювало лише в обласній дитлікарні.

Під час відкриття чотири відділення пологового будинку отримали сертифікати "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" від асоціації "Служба організації інфекційного контролю".

Загалом стаціонар сучасного пологового будинку розрахований на 160 ліжок.

Нагадаємо, що на вулиці Жадова у Кропивницькому капітально відремонтували амбулаторію.

Читaйте тa коментуйте нaші новини у "Фейсбуці" та "Твіттері"

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький