У Кропивницькому після чергової шкільної бійки вирішили створити штаб з протидії булінгу

Рішення утворитири штаб з протидії булінгу ухвалили представники юстиції, поліції, громадського сектору та педагогічної спільноти під час дискусії за круглим столом

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу головного теруправління юстиції в області.

"Приводом для розмови став один ганебний випадок: у кропивницькому навчально-виховному об'єднанні №6 між підлітками сталась бійка. У результаті один із хлопців потрапив у лікарню зі струсом мозку. Зараз справою займаються слідчі, але впевнений, що осторонь цієї ситуації залишатися не можна, оскільки потрібно працювати над наслідками інциденту й думати, що зробити, щоб він не повторився знову", – пояснив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Очільниця громадської організації "Територія успіху" Інга Дуднік відзначила, що ні діти, ні батьки, як показує практика, не хочуть розголосу, а тому притримуються думки, що про цькування краще змовчати, ніж піти до адміністрації школи, щоб спільно розібратися у ситуації.

Наприкінці зустрічі учасники круглого столу вирішили розробити конкретні плани правоосвітніх заходів як для школярів, так і вчителів.

Почнуть формувати концепції тренінгів, які дозволять донести до дітей ключовий меседж: потрібно вміти просити про допомогу в дорослих, а не мовчати й закриватися в собі. Також учасники зустрічі побачили необхідність у створенні штабу по боротьбі з булінгом і тими наслідками, до яких він призводить.

Нагадаємо, що у селі на Кропивниччині однокласники побили хлопця до струсу мозку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький