ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кропивницькому презентували авторський фотоальбом до річниці з дня заснування

У художньо-меморіальному музеї Осмьоркіна відбулася презентація фотоальбому Заслуженого журналіста України Ігоря Демчука "Місто о п'яти іменах"

Depo.
14 вересня 2018 10:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Авторські світлини фотохудожника, зібрані в альбомі, свого часу представлялися в музеї на різноманітних тематичних виставках і стали основою збірки.

Кошти на видавництво альбому виділили із міського бюджету в рамках Програми розвитку культури і мистецтва Кропивницького. "Альбом мав на меті створити легку у прочитанні збірку світлин, яка б через історичну архітектуру демонструвала туристичну привабливість нашого міста", - підкреслив відомий художник та один із співавторів книги Андрій Надєждін.

За своєю формою альбом складається зі вступної частини, яка в доступній формі пояснює особливості формування архітектурного середовища історичної частини Кропивницького, містить коротку інформацію про авторів та світлини, що представляють дві основні магістралі міста - вулиці Дворцову та Велику Перспективну, а також музеї та архітектурні пам'ятки Кропивницького. Фотографії супроводжує текст українською та англійською мовами.

Нагадаємо, що у Кропивницькому збирають підписи за збереження художнього салону.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter