ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кропивницькому родина з п'ятьма дітьми мешкає в одній кімнаті гуртожитку

Сьогодні, 13 червня, на особистому прийому у голови ОДА Сергія Кузьменка побували багатодітні батьки з Кропивницького 

Depo.
13 червня 2018 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Батьки принесли на прийом трійнят - двом дівчаткам та хлопчику виповнилось два місяці. Сім'я, в якій є ще двоє дітей від першого шлюбу, проживає у маленькій кімнатці гуртожитку на Балашівці.

Батько трійнят Володимир звернувся з проханням посприяти у вирішенні житлового питання. Самостійно вирішити проблему сім'я не в змозі: працюють лише заявник та одна із старших доньок, інша допомагає мамі доглядати за немовлятами.

Сергій Кузьменко, з'ясувавши ряд суттєвих моментів, зазначив, що разом з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем будуть думати, як вирішити питання.

Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров, на жаль, в Україні немає державних програм, завдяки яким сім'ї, де народилось відразу кілька діток, багатодітні родини можна було б забезпечити житлом. Лишається сподіватися хіба що на добру волю місцевої влади.

Начальник відділу ведення обліку житла міської ради Кропивницького Валерій Пількін повідомив, що дана родина перебуває на квартирному обліку, поки що на загальній черзі.

Після комісійного обстеження житлово-побутових умов та рішення міськвиконкому її, скоріше за все, буде віднесено до категорії громадян, які мають право на позачергове забезпечення житлом.

У цій черзі родина Володимира Олександровича буде за № 334 (до переліку першочерговиків відносяться різні категорії громадян, у тому числі й 25 сімей, які мають п'ятеро і більше дітей).

Перші у списку чекають поліпшення житлових умов з 1992 року. А загалом у Кропивницькому, враховуючи всі види черг (загальну, позачергову, першочергову) очікують житла майже три тисячі заявників.

Нагадаємо, що трійнята народились у перинатальному центрі.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter