У Кропивницькому розповсюджували газету з "чорним піаром" проти Порошенка, Зеленського та Тимошенко

У Кропивницькому зафіксували розповсюдження агітаційних плакатів Кошулинського без вихідних даних та газету з ознаками "чорного піару"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Громадянської мережі "ОПОРА".

У Кропивницькому представники "ОПОРИ" зафіксували розповсюдження агітаційного плакату кандидата у Президенти Руслана Кошулинського без вихідних даних, а також газету ВО "Свобода" без зазначення замовника. За цим випадком написана заява в поліцію. Також в обласному центрі розповсюджували газети з ознаками "чорного піару".

У центрі Кропивницького біля центрального скверу встановили намет з політичною символікою партії ВО "Свобода". З намету розповсюджували агітаційні плакати, календарі із зображенням кандидата у Президента Руслана Кошулинського та газети ВО "Свобода". На плакатах та календарях були відсутні вихідні дані – відомості про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальний за випуск, та замовника відповідних матеріалів. У газеті був не вказаний замовник відповідних матеріалів, всі інші дані були наявні.

У Кропивницькому представники "ОПОРИ" також зафіксували розповсюдження спецвипуску газети "Рідна" під назвою "Чесна країна" на ринку Черемушки. Видання складається з 12 сторінок. У ньому розміщено кілька інтерв'ю кандидатів у Президенти: Сергія Капліна, Ольги Богомолець, Олександра Мороза. А також інформація з ознаками "чорного піару" проти кандидатів Володимира Зеленського, Петра Порошенка, Олега Ляшка, Юлії Тимошенко. Матеріали, які стосуються політиків, не мають позначки реклама чи політична реклама.

На 9 сторінці розміщено матеріал під назвою "Чесно/Нечесно", де з лівого боку розміщені тексти з позитивною характеристикою трьох кандидатів у Президенти, священика та полоненого режисера. З правого боку розмістили політиків, яких характеризують за допомого "чорного піару".

"На сьогодні ми бачимо зростання порушень щодо поширення друкованих агітаційних матеріалів. Якщо у більшості газет є вихідні дані, то в календарях, брошурах, плакатах не вказують жодної інформації. Це може свідчити про те, що друковану продукцію виготовили не за кошти виборчого фонду. До того ж, у Кропивницькому зафіксували роздачу газет з ознаками "чорного піару". Жінка, яка розповсюджувала видання, відразу зникла з місця",– зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, що на Кропивниччині виявили білборди без вихідних даних кандидатів у Президенти Гриценка та Мураєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький