ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кропивницькому СБУ викрила "сепара", який розповсюджував антиукраїнське видання

Співробітники спецслужби викрили жителя Кропивницького та громадянина Росії на розповсюдженні антиукраїнської "літератури"

Depo.
25 вересня 2018 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на на прес-групу У СБУ в області.

Свою "книгу" вони розмістили в електронному маркеті Google Play видання антиукраїнського змісту під назвою "Диалог с грядущим русским царем". СБУ припинила її поширення.

Правоохоронці встановили, що авторами електронного видання є один із мешканців Кропивницького та громадянин Росії, який видає себе за нащадка царської родини Романових. У тексті автори популяризують Російську Імперію та спростовують існування України як окремої суверенної держави.

З метою правового регулювання та застосування адміністративно-правових санкції співробітники спецслужби повідомили Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Відповідно до наказу Держкомтелерадіо, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2017 № 253 вказане видання внесено до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягань на права і свободи людини.

Зараз проводяться заходи щодо недопущення подальшого поширення співавторами ідей порушення територіальної цілісності України.

Нагадаємо, що у Харкові суд дав умовно п'ятьом сепаратистам, які громили будівлю ОДА.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter