У Кропивницькому учні школи вимушено пішли на "холодні" канікули

В обласному центрі від початку опалювального сезону "мерзне" спецшкола №1, її учнів відправили додому через холоднечу в класах

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на відеосюжет програми "Подробиці" на "Інтері".

До морозів діти сиділи на уроках у верхньому одязі, грілися теплим чаєм. "Ми знаходимось у класній кімнаті четвертого класу, де навчаються діти, зараз у нас на градуснику 13 градусів як ви бачите, діток у нас зараз немає не відповідає санітарним нормам", - говорить Наталія Станкевич, директор спецшколи №1.

З початком опалювального сезону в класах тепліше не стало. Директор розповідає, що не раз зверталася й до теплопостачальника, і в міську раду. "Коли в понеділок прийшли і подивились на термометри, бо щодня ми подаємо температуру в управління освіти до міського голови, всі вони про це знають і вирішли з батьками, що треба припинити заняття", - говорить директор.

Тепло в школу постачає приватне підприємство. Управління компанії на діалог не йшло і на телефонні дзвінки не відповідало. Однак після розголосу історії, сьогодні зранку таки з'явилася ремонтна бригада.

У мерії пояснюють: виною всьому - застарі тепломережі. "У нас існує зношеність інженерних мереж досить така суттєва як і по всій Україні у випадку саме цього закладу проведена робота по перепідключенню на іншу вітку магістральних трубопроводів, тому був такий низький температурний режим, а зараз виконується безпосередньо на цьому відрізку усувається порив", - говорить Тетяна Савченко, заступник начальника ГУ ЖКГ Кропивницької міської ради.

У школі вирішили, що допоки температура в класах не відповідатиме нормі - дітей з канікул не повертатимуть.

Нагадаємо, що на відновлення тепломереж в Кропивницькому необхідно півмільярда гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький