У Кропивницькому зрубали десятки здорових дерев для будівництва магазину (ФОТО)

Зелену зону на перехресті вулиць Волкова та Героїв України, де росло близько сорока дерев, знищили під забудову

Про це сьогодні, 14 червня, у спільноті "Озеленення Кропивницький" повідомила активістка Надія Паливода, передає Depo.Кропивницький.

"Зеленої зони на вул.Героїв України більше немає - Онули побудують тут величезний довгий магазин. Десятки дерев спиляли сьогодні вранці. Спішили як угорілі - просто валили, навіть не розпилюючи, щоб же ніхто не встиг роздуплитися. Так і покидали цілі повалені дерева - лежать зараз там, близько 40 дерев", - пише активістка.

Дозволи давало управління земельних відносин та екології. Надія Паливода зазначає, що деякі акації там були сухі і напівсухі, але далеко не всі. Директор фірми взяв дозвіл на спил цих напівсухих акацій - а пиляє всі дерева, які є на цій ділянці.

За словами місцевих жителів, Микола Онул з ними домовився - він будує магазин на місці зеленої зони, а в них у дворі покладе новий асфальт. Майданчики біля підїздів навіть вимощують плиткою, роботи вже почалися.

На місці вже була спецінспекція - склала протокол за те, що кількість дерев у акті не відповідає кількості, яку насправді спиляли. Штраф становитиме 1360 гривень.

Нагадаємо, що нa вулиці Київській біля руслa Інгулу спиляли велику кількість дерев.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький