У Кропивницькому на викраденій фурі всю ніч "куролесив п'яний водій Коля" – Максюта

Спеціспектор розповів про те, хто, як і коли угнав знайдену ним випадково фуру

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" начальника спеціалізованої інспекції міськради Андрія Максюти.

Він повідомив, що фуру Renault Magnum угнали вчора опівночі з території одного приватного підприємства.

"Просто п'яний водій Коля сів і поїхав "куролесити". Водій ганяв на ній містом всю ніч. Дякувати Богу не накоїв лиха. Просто повезло. Викатав один бак палива. Фура їздила і по Полтавській, і в бік виїзду на Знам'янку. Її бачили свідки. Ставала в поперек дороги перекриваючи рух... Близько 5 години ранку водія Колю запросили до друзів, що живуть в районі Набережної Інгулу (поруч з Ковалівським мостом), як каже "вони запросили злити другий бак палива"", - розповів Максюта.

Коля, зі слів спецінспектора, признався, що "в кабіні їх було троє". Він навіть дав порулити фурою одному з друзів на ім'я Саша. Потім поїхали до цього друга додому зливати дизель. Останній через відсутність навиків водіння, з'їзжаючи з вул. Терешкової до річки, заїхав у зелений масив на набережній, що знаходиться в кількох десятках метрів від його будинку.

"Заїхав так, що кабіну завернуло в одну сторону, а вантажний відсік в іншу, - пише Максюта. - Фура забуксувала в болоті. Далі вони лягли спати, а коли прокинулися, то продовжили пити горілку. Потім пішли знову до машини, щоб (один каже "злити палива", інший каже "кудись хотіли їхати"), взяли на шиномонтажці стропу будівельну. Прив'язали до вантажівки ГАЗ і тягнули фуру. Перервали стропу, зв'язали її, знову тягнули невдало".
Ці маніпуляції вони проводили допоки їх не побачив спецінспектор. Максюта зазначив, що передав угонщика і його друзів поліції. А за фурою приїхав її власник.

Нагадаємо, що у Кропивницькому шукали порушників благоустрою, а знайшли фуру, що в угоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький