UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У кропивницькій школі-інтернаті виявили фінансові порушення

Аудитори виявили порушень на суму майже 2,4 млн грн у центрі позашкільного виховання міськради Кропивницького

У кропивницькій школі-інтернаті виявили…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Держаудитслужбу.

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже 2,4 млн грн у комунальному закладі "Навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центр позашкільного виховання міської ради під час проведення ревізії за період із січня 2016 року по липень 2019 року.

Аудитори виявили низку порушень законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати, матеріальної допомоги, відпускних тощо, що призвело до зайвих витрат загальну суму 1064,3 тис. грн. Окрім того, установлено покриття за рахунок коштів загального фонду кошторису видатків на придбання продуктів харчування, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду на загальну суму 665,6 тис. грн, понаднормове списання та нестача матеріальних цінностей на суму 252 тис. грн.

Установлено недоотримання доходів бюджетом через неперерахування до бюджету утриманої заробітної плати працівників за попередні бюджетні періоди на суму 88,5 тис. грн, а також недоотримано доходів установою через неврахування в калькуляції усіх витрат при наданні платних послуг на загальну суму 306,9 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на загальну суму 118,5 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"