У Кропивницькому безкоштовно покажуть стрічку "Жінка в полоні"  

В обласному центрі запрошують на безкоштовний перегляд фільму в рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу  обласної державної адміністрації.

У рамках Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня 2019 року о 18:00 в кінозалі бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна,42 буде проходити показ фільму "Жінка в полоні".

"Жінка в полоні"– це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: "Я втечу". У фільмі простежений героїчний шлях Маріш до свободи.

Вхід вільний.

Нагадаємо. що тричі на тиждень влітку в обласній універсальній  науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського проводитимуть заняття шахового клубу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook