У Кропивницькому ганяли продавців "з асфальту" на ринках "Черемушки" та "Привокзальний"

В обласному центрі у складі "Муніципального патруля" спецінспекція  склала чотири протоколи за нелегальну торгівлю

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

19 квітня в рамках реалізації проекту "Муніципальний патруль" проведено рейд - відстеження на вул. Євгена Тельнова біля ринків "Черемушки" та "Привокзальний" з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та вивільнення території від торгівлі, яка заважає заїзду рейсових автобусів до автостанції.

Під час проведення рейдового відстеження несанкціоновану торгівлю біля ринку "Черемушки", а саме: торгівлю плодоовочевою продукцією, свіжою рибою, грибами, олією частково призупинено, територію для заїзду до АС-2 вивільнено. За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спецінспекції міської ради складено чотири протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення “стихійної“ торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків", - зазначили в департаменті з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

Нагадаємо, що Райкович наказав в чергове поганяти продавців "з асфальту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький