UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому коледжі знайшли фінансові втрати на 4 мільйони гривень

У Кропивницькому будівельному коледжі знайшли порушення, які призвели до втрати 4 мільйонів гривень

У Кропивницькому коледжі знайшли фінансо…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу обласного управління Східного офісу Держаудитслужби.

 Аудитори встановили, що окремим викладачам коледжу безпідставно було нараховано 988 000 гривень заробітної плати.

Окрім того, протягом 2016 - 2019 років директору, заступникам та завідувачам відділень провели безпідставну погодинну оплату заміни вакантних годин, яка тривала понад два місяці, на загальну суму 353 300 гривень.

Порушення з оплати праці призвели до завищення суми середньоденної заробітної плати та зайвої виплати відпускних працівникам на суму 273,3 тис. грн та зайвого нарахування єдиного соціального внеску на загальну суму  355,7 тис. грн.

Аудитори виявили порушення при нарахуванні стипендії студентам коледжу: викладачами неправильно визначено загальну кількість студентів, що мають право отримувати стипендію та середній бал успішності, через що студентам було зайво нараховано та виплачено майже 1,3 млн стипендії.

Виявлено й низку інших порушень, що призвели до втрат на суму понад 1 млн грн, зокрема: надання одним із викладачів коледжу недостовірних даних щодо основного місця роботи, що стало підставою зарахування його як основного працівника та нарахування йому заробітної плати за фактично невідпрацьований час; покриття витрат на заробітну плату персоналу за рахунок коштів загального фонду бюджету, які мають здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду; відшкодування витрат на відрядження та проїзд без підтвердних документів; нестачу матеріальних цінностей, виявлену за результатами інвентаризації.

За допущені порушення фінансової дисципліни на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"