У Кропивницькому мешканці Попова протестували проти будівництва магазину

Біля трьох десятків жителів обласного центру протестували проти будівництва магазину біля їхньої багатоповерхівки

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення UA: Кропивницький.

Три десятки кропивничан протестували проти будівництва магазину біля їхньої багатоповерхівки. Звести його планують на вулиці Попова, 9 к.2. Торік депутати міської ради змінили цільове призначення земельної ділянки. Її власник Роман Сидоров хоче збудувати там магазин дитячих товарів.

Зі слів мешканця будинку Станіслава Селіна, на цьому місті прокладені комунікації комунальних служб. Каже, власник знищить дерева і квіти на прибудинковій території.

"У нас  є інформація, що на цій ділянці – це наша прибудинкова територія розташовані комунікації. У нас є інформація з водоканалу, обленерго, з міськгазу. Тобто будівля на цій територія окрім того, що ми проти будівництва в зеленій зоні, ми не хочемо, щоб наш будинок був без води, опалення, газу ", - зазначив Селін.

Підприємець, Роман Сидоров, який хоче тут будуватися, на камеру відмовився говорити. Телефоном повідомив, щЩо на комунікаціях будувати крамницю не буде.

"Я хочу акуратно, без комунікацій, на тих зонах де можливо, збудувати магазин, облагородити територію, зробити гарний підхід, тротуари, якісь зелені насадження, ялинки, лавочки, освітлення, щоб було гарно і для людей, і для оточуючих", - розповів Сидоров телефоном.

Дозвіл будувати на цій ділянці магазин торік ухвалили депутати міської ради. За заміну цільового призначення земельної ділянки для будівництва торговельних об’єктів проголосувало 24 депутати. Проти був один, утрималося троє і стільки ж не голосувало.

"Дане рішення було ухвалене більшістю голосів. Звісно депутати ухвалюють таке рішення, коли немає зауважень ні управління землеустрою, ні профільної земельної комісії, ні юридичного відділу. А вже як набуло розголосу, і резонансу це питання, то я особисто спілкувалася і бачила листи від мешканців того району, які не проти і які підтримують будівництво там магазину. А це буде магазин дитячої іграшки", - прокоментувала подію депутатка Анна Ніжнікова, яка голосувала "за" зміну цільового призначення ділянки.

Олександр Цертій єдиний депутат, який проголосував проти зміни цільового призначення земельної ділянки, зокрема зазначив: "Показовим і дуже важливим моментом в цій ситуації є позиція громади, а саме: мешканців цього будинку і прилеглих будинків, які дуже активно протестували проти можливого будівництва і зміни цільового призначення. Вони приходили майже на кожну сесію, щоб висловитися, заявити свою позицію, яка полягала в тому, щоб за жодних умов не будувати там якийсь павільйон , торгівельний об’єкт, тому це є прибудинковою територією цієї зони багатоквартирної".

За словами Станіслава Селіна, у разі початку будівництва магазину мешканці звертатимуться в суд.

Нагадаємо, що на Кропивниччині люди протестували біля РДА через додаткові угоди на землю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький