UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому не зможуть ставити МАФи на ділянках під гаражі

Кропивницькі депутати заборонили змінювати цільове призначення ділянок землі, виділених під гаражі

У Кропивницькому не зможуть ставити МАФи…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

Недобросовісні підприємці більше не зможуть зводити МАФи на земельних ділянках, отриманих під будівництво гаражів: депутати міської ради підтримали пропозицію Андрія Райковича і погодили проект рішення, яким забороняється зміна цільового призначення землі.

На заваді таким оборудкам стане відтепер рішення міської ради, прийняте 08 жовтня під час першого засідання вісімнадцятої сесії міської ради. Відповідно до прийнятого рішення, буде обмежено надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність або користування для будівництва індивідуальних гаражів та зміну цільового призначення земельних ділянок, переданих для такого будівництва.

Такі обмеження триватимуть до затвердження Порядку набуття прав на землю комунальної власності у місті Кропивницькому. Ініціативу впровадити своєрідний мораторій Андрій Райкович виявив через низку повідомлень про дивовижне перетворення гаражів, які б мали з'явитися на виділених ділянках, на торговельні заклади.

Нагадаємо, що у Кропивницькому намагалися узаконити землю під МАФом на Попова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook