UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому незаконно видавали бюлетені за мажоритарників

У Кропивницькому на дільниці № 350827 (НВО № 4) дев'ятьом виборцям, які змінювали місце голосування, видавали по два бюлетені

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Відповідний факт підтвердила голова дільничної комісії. Спостерігачі ОПОРИ написали заяву в поліцію. Члени ДВК склали акт про наявність такого порушення, в якому підтверджуюють його наявності і підтверджуюють, що даний факт відбувся через необережність.

Згідно зі ч. 10 ст. 2 Закону України "Про вибори народних депутатів України" виборець, який проживає або на день проведення голосування на виборах депутатів перебуває на території іноземної держави, а також громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців про його виборчу адресу, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному окрузі.

Реалізація цього права забезпечується включенням виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці із зазначенням, що такий виборець отримує лише бюлетень для голосування у загальнодержавному окрузі.

Це факт має ознаки кримінального злочину передбачено статею 158-1 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що на 102 окрузі Кропивниччини довірених осіб не пускали до серверної.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook