У Кропивницькому переселенка з Луганщини вирощує равликів (ВІДЕО)

Переселенка з Луганської області Наталія Бур’яненко в Кропивницькому вирощує африканських равликів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення UA: Кропивницький.

Переселенка з Луганської області Наталія Бур’яненко в Кропивницькому вирощує африканських равликів. Зайнялася цією справою півроку тому, коли дізналася, що за їх допомогою можна омолоджувати шкіру обличчя.

Першого равлика придбала у Вінниці і три місяці випробувала його дію на собі і рідних. Коли зрозуміла, що вони безпечні для організму людини, почала застосовувати їх під час проведення масажів шкірі обличчя. Нині у Наталії Бур’яненко чотири равлики.

"Це африканські равлики ахатини. Розмір равлика може бути до 40 см. Живуть вони в субтропіках і тропіках, тобто потребують вологого і теплого середовища. Жити можуть до дев’яти років. Використовуються в косметології і дієтичному харчуванні", - розповіла Бур’яненко.

Трьох равликів вона використовує в косметології. Четвертий росте. За її словами, равлик виділяє речовину муцин.

"Равликів кладуть на щоку чи лоба і він на поверхні шкірі присмоктується і своїми м’язовими скороченнями активно рухається по обличчю. Цінність у муцині, який вони виділяють, - він омолоджує відбілює, підтягує шкіру. Він бореться з рубцями, ластовинням та пігментними плямами", - каже Наталія.

Равлики живуть у коробці. Вони не вибагливі. Їдять овочі, фрукти та зелень. Єдине, що їм дуже потрібна волога.  

Нагадаємо, що у пологових будинках Кропивниччини народилось 238 дітей переселенців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький