У Кропивницькому поліцейським вручили планшети і тестери з ЄС

Представники Консультативної місії ЄС у рамках міжнародної технічної допомоги передали обладнання поліції області

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

Угоди під час робочої зустрічі були підписані сьогодні, 19 червня, керівником обласного главку Романом Козьяковим та представником КМЄС із питань загальної правоохоронної діяльності Йоахімом Петерсом.

Передача обладнання на суму 80 тисяч євро відбулася у рамках співпраці КМЄС в Україні з Національною поліцією та зокрема реалізації пілотного проекту з упровадження нових форм і методів роботи "Модель Головного управління Національної поліції", що розпочався торік.

Місія надала комплекти необхідного устаткування для груп реагування патрульної поліції: 30 планшетів, алкотестери, мобільні принтери, рефлектори та жилети. Також всі поліцейські відділи та відділення регіону отримали від КМЄС по стаціонарному комп’ютеру та системі енергоживлення (UPS). Це обладнання використовуватиметься для зберігання інформації та обробки відео, відзнятого ГРПП.

Окрім цього, КМЄС передала управлінню протидії наркозлочинності поліції області комплекти тестерів на визначення вмісту наркотичних речовин.

Також різноманітне IT-устаткування поліція регіону отримала для розширення спроможностей досудового слідства.

А тренінговому центру було передано тактичне обладнання (захисне спорядження, обладнання для зменшення шуму, тощо) для забезпечення високої якості проведення тренувань.

 

Нагадаємо, що кропивницькі рятувальники отримали спецавто від Посольства Німеччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький