UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому прооперували лелеченя, яке випало з гнізда в буревій

Троє лелеченят випали з гнізда у селі Веселівка, одне з них зазнало відкритого перелому 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "БІМ: Організація захисту тварин".

До волонтерів подзвонили з села Веселівка з проханням про допомогу. Люди розповіли, що в полі на стовпі було лелече гніздо. І ось декілька днів тому, під час буревію, гніздо звалилося на землю разом з трьома пташенятами. Одне просто "відбулося переляком",  ще одне сильно забилося, а у другого був відкритий перелом гомілки.

Кістка тирчала назовні. В полі вони могли стати легкою здобиччю лисів. Місцеві жителі підгодовували птахів, але допомогти місцеві більше нічим не могли - ветеринара у селі немає, тому зателефонували до зоозахисників. 

Порадившись з кропивницькими ветеринарами, волонтери БІМа вирішили, що потрібно їхати у село і намагатися врятувати пташенят. В кропивницьку клініку їх привезли у п'ятницю, 5 липня.

Зробили рентген, і відразу на операцію. Оперували пташеня під наркозом, в масці, і все пройшло вдало. Лапку склали, поставили спицю всередині кістки, були також дуже травмовані зв'язки, їх теж стягнули і зшили.

З наркозу птах вийшов теж добре, йому призначено курс антибіотика.

З другим краще, якщо він три дні не вставав взагалі, то у п'ятницю, вже стояв, трохи ходив і розправляв крила.

Борг в клініці за операцію становить 2115 грн. "Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви допоможете нам його погасити. Будь-яку, посильну для Вас суму, перераховуйте на картку керівника БІМа 5168 7427 2874 2234, Приватбанк, на ім'я Дорош Катерина Геннадіївна", - пишуть волонтери та нагадують, що необхідно поставити позначку під цим постом, щоб кошти пішли за призначенням. 

Нагадаємо, що на Кропивниччині корова впала в яму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook