У Кропивницькому просять змінити автобусні маршрути, щоб охопити дачі

На дачно-садові товариства "Колос", "Тімірязєва", "Комунальник" просять організувати декілька постійних автобусних маршрутів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на електронну систему місцевих петицій.

Авторка петиції зазначає, що на даний час жителі дачно-садових товариств "Колос", "Тімірязєва", "Комунальник" майже не мають можливості дістатись до міста, поруч проходить єдиний автобус лише чотири рази на день, при цьому вартість проїзду в ньому 12-14 грн.

Там постійно проживають багато людей, які кожного дня повинні їздити до міста на роботу, в садочок, до школи і часто автобус переповнений, і це при тому, що багато людей користуються власним транспортом, бо вартість проїзду занадто висока для такої відстані.

"Прошу розглянути зміну одного чи декількох міських автобусів, щоб охопити ці території і їх мешканці могли в зручний час дістатись до міста. Варіанти зміни маршрутів: Автобус 116, замість кінцевої зупинки на Молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту. Маршрутка 6, замість кінцевої зупинки на Молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту. Приміський автобус 283, замість кінцевої зупинки в Созоновці, зробити рух кільцевим по набережній вулиці в Созоновці до кільцевої дороги до Олександрійського шосе і далі по існуючому маршруту. Такі зміни не вплинуть суттєво на існуючі маршрути, та дозволять охопити більше пасажирів та поліпшити рух транспорту в цих районах", - йдеться в петиції.

Нагадаємо, що петиція про пункти обігріву для львівських котів і собак набрала півтисячі голосів.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький