У Кропивницькому районі депутатка голосувала за передачу землі своєму родичу

За втручання Кіровоградської місцевої прокуратури скасовано рішення Овсяниківської сільської ради про надання у власність земельної ділянки, прийняте з порушенням вимог антикорупційного законодавства

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Так, місцевою прокуратурою, відповідно до Закону "Про запобігання корупції", внесено подання до сільської ради з вимогою скасування рішення про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність.

Під час розгляду сесією цих питань депутат сільської ради не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів - передачі земельної ділянки у власність її близькому родичу, а також прийняла участь у голосуванні за проект відповідного рішення.

На даний час, за поданням місцевої прокуратури рішення сільської ради, ухвалене з порушенням вимог антикорупційного законодавства, скасовано.

В свою чергу, постановою районного суду депутата сільської ради визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України викрили схему збуту та отримання інформації з автоматизованих систем митниці Державної фіскальної служби України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький