У Кропивницькому школярі передали зоозахисникам 700 кг корму, круп, консервів та ліків

В обласному центрі волонтерам з організації захисту тварин "БІМ" у рамках акції "Happy Няв для Мурчика" передали корм, крупи, консерви та ліки

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" організації захисту тварин "БІМ".

 Четверту Всеукраїнську благодійну акцію "Happy Няв для Мурчика", яка традиційно була присвячену Всесвітньому дню котів, провів Благодійний фонд "Щаслива лапа", у співпраці з управлінням освіти міської ради міста Кропивницького в рамках проекту "Біоетика". Протягом акції учні збирали допомогу для собак та котів, що перебувають в притулках.

Цього року до акції приєдналось 211 навчальних закладів з 61-го населеного пункту України, зокрема: Бахмута, Вінниці, Дніпра, Києва, Краматорська, Кропивницького, Маріуполя, Миколаїва, Мирнограда, Рівного, Сум, Тернополя, Хмельницького, Чернівців тощо.

До громадської організації захисту тварин "БІМ" було передано більше 700 кг корму, круп, консервів та ліків.

"Дякуємо учням, їх батькам та педагогам НВО №№ 1, 8, 16, 19, 20, 33, Наукового ліцею, гімназії № 9, СЗШ № 14, Кропивницького колегіуму, гімназії ім. Олени Журливої та ЗШ № 29 за надану допомогу та небайдужість до проблем чотирилапих в притулках. Благодійним Фондом "Щаслива лапа" були відправлені подяки для всіх шкіл-учасників на адресу управління освіти", - зазначили зооволонтери.

Усього в Україні на допомогу тваринам було зібрано 7918 кг корму, круп та консервів, 17 570 грн, а також ліки, іграшки, товари господарського призначення та теплі речі.

Нагадаємо, що міні-притулку  "Щасливий Пес" з селища Нового нема чим годувати собак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький