У Кропивницькому торгували рибою без сертифікату якості

В обласному центрі провели рейд місцями продажу риби

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Кіровоградрибоохорони.

На "Колгоспному ринку" було виявлено п’ять порушень правил придбання та збуту риби. Загальна вага становить 109 кг, а саме: короп – 19 кг та карась – 90 кг.

Також одне порушення було задокументовано на вул. Преображенській на Центральному ринку. Порушники продавали 40 кг карася. Продаж на деякі види риб здійснювався без документів, що підтверджують походження риби та сертифікат якості. Відносно громадян складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу).

Матеріали справ будуть направлені до суду для розгляду та прийняття рішення. Рибу залишено у порушників до рішення суду.

З першого квітня розпочалась нерестова заборона на водоймах області. Так, у річках та їх кореневих водах вона триватиме з 1 квітня по 20 травня, у водосховищах – з 1 квітня по 9 червня, а також придаткових системах річок – з 1 квітня по 29 червня. Також діє заборона на будь-який лов раків в водоймах в період виношування ікри та першої линьки з 1 квітня по 30 червня 2019 року та в період другої линьки з 25 серпня по 30 вересня 2019 року.

Нагадаємо, на Кропивниччині браконьєр виловив сітками 36 кг риби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький