Вернісаж "Рушникові доріжки" відкриється у Кропивницькому

До Дня Конституції України клуб народних ремесел "Ниточка", зокрема майстрині Зінаїда Андріяшевська та Людмила Соколова, традиційно підготували експозицію українських рушників

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

У четвер, 27 червня, об 11:00 у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться відкриття виставки "Рушникові доріжки".

"Про кожен рушник можна розповісти історію, що гідна окремого оповідання чи й повісті. Створені вони були у нашому степовому краї, а відтак є матеріальним свідченням культури і епохи. Вони розмовляють із нами мовою символів, мовою краси, не хочуть, аби перервалась нитка часу, що єднає покоління. Невмолимий і буремний час залишив свої автографи на їхніх крилах. Вони чесно слугували людям, несучи естафету добра від серця до серця, прикрашаючи життя і нагадуючи про вічність краси", - розповідають організатори вернісажу.

Кропивничан та гостей міста запрошують переглянути виставку, яка буде експонуватись протягом липня у відділі краєзнавства (ІІІ поверх, кімната 309).

Нагадаємо, що кропивничан запрошують відсвяткувати День Конституції з фотозоною в українському стилі і арт-росписом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький