UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кропивницькому вирішили, які проекти "Громадського бюджету" допустити до голосування

Координаційна рада з питань Громадського бюджету міста Кропивницького затвердила рейтинг проектів для голосування

У Кропивницькому вирішили, які проекти "…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Вже відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького, на якому розглядалися питання допуску проектів, поданих у рамках конкурсу "Громадський бюджет — 2020", до подальшої участі в конкурсі. Про це 9 липня повідомив заступник міського голови Андрій Паливода.

За словами заступника міського голови, прийом проектів на участь у конкурсі "Громадський бюджет-2020" розпочався 1 квітня і тривав протягом місяця. Загалом надійшло 87 проектів на загальну суму 31 млн 328 тис. 840 грн, із них: 11 великих, п'ять соціальних та 71 малий.

Всі проекти, які надійшли в рамках конкурсу "Громадський бюджет – 2020", були направлені до виконавчих органів для здійснення аналізу та надання висновків щодо можливості їх реалізації. "За результатами наданих виконавчими органами висновків: із десяти великих проектів було погоджено дев'ять, соціальних проектів погоджено чотири, а з малих позитивний висновок отримали 68 проектів, - повідомив Андрій Паливода. - Серед тематики проектів: соціальний захист, спорт, благоустрій територій, охорона здоров'я, транспорт і зв'язок, культура і туризм, а також освіта".

Серед цікавих посадовець відзначив проекти: "Наукові пікніки", що передбачає проведення міні фестивалів для дітей та молоді з метою популяризації різних наук; "Велокроп" - облаштування першої в місті велосипедної доріжки; "Здорове місто" - встановлення спеціальних кабінок для паління в громадських місцях; "Сквер "Мистетський" - благоустрій та озеленення території в сквері біля академічного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького; "Здорова Україна!" - облаштування спортивно-оздоровчого майданчику на Козачому острові; облаштування сенсорних кімнат у навчальних закладах міста; "Молодіжний Start up або лабораторія лідерства"; "Електронне транспортне табло" (на селищі Новому); "VI Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок "Весняний книговир" та інші.

Андрій Паливода додав, що повну та вичерпну інформацію щодо конкурсу "Громадський бюджет - 2020" та перелік допущених чи недопущених проектів до голосування можна переглянути на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького.

"Звертаю увагу, що голосування за проекти в рамках конкурсу "Громадський бюджет – 2020" проходитиме у приміщенні міської ради та триватиме з 2 по 15 вересня 2019 року - 14 календарних днів, це десять робочих та чотири вихідних. У будні віддати голос за улюблений проект можна з 10:00 до 16:00, у вихідні – з 10:00 до 13:00", - повідомив заступник міського голови.

Нагадаємо, що у Кропивницькому за кошти бюджету участі хочуть створити "Доріжку здоров'я".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook