У Кропивницькому вкотре ганяли торговців "з асфальту"

В обласному центрі провели рейд з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

У середу, 24 квітня,  відповідні служби у складі "Муніципального патруля" провели рейд - відстеження по вул. Космонавта Попова з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

"Під час проведення рейдового відстеження несанкціонована торгівля плодоовочевою, молочною продукцією та штучними квітами призупинена. За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спецінспекції складено 6 протоколів за статтею 152, за торгівлю з рук у невстановленому місці працівником поліції – 1 протокол за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також у відомстві зазначили, що з громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, провели роз’яснювальну роботу стосовно недопущення “стихійної“ торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків.

Нагадаємо, що у Кропивницькому торгують раками, попри заборону їх вилову через нерест. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький