У Кропивницькому вручили допомогу членам товариства політв'язнів

Сьогодні, 17 травня, до Дня пам'яті жертв політичних репресій у міській раді Кропивницького вручили матеріальну допомогу членам міського товариства політв'язнів та репресованих

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради. 

Відповідно до рішення виконавчого комітету, одинадцять членів цієї громадської організації отримають по одній тисячі гривень кожен, на загальну суму 11 тисяч гривень. До міської ради для отримання матеріальної допомогу прийшли шестеро кропивничан, інші не змогли за станом здоров’я. Їм вручать допомогу вдома.

Заступниця міського голови Наталія Дзюба подякувала ветеранам товариства за важливу працю по збереженню пам'яті про невинно репресованих, замучених у тюрмах і таборах. "Дякуємо вам за те, що ви вистояли, вижили, - звернулася до членів товариства чиновниця. - Міська влада високо цінує стійкість ваших переконань — це гарний приклад для молодого покоління".

Під час неформального спілкування голова міського товариства політв'язнів та репресованих Надія Тихонович проінформувала про участь членів товариства у міських заходах.

Нагадаємо, що у 2018 році у Кропивницькому вшанували присвоєнням звання Почесний громадянин міста (посмертно) ветерана Української Повстанської Армії, колишнього політв'язня - Семена Сороку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький