У Кропивницькому захист арештованого військового наполягає, що той не торгує наркотиками

У Кропивницькому апеляційному суді для чоловіка просили пом'якшити запобіжний захід

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу суду.

За версією слідства, чоловік підозрюється у незаконному збуті психотропної речовини.

Сторона захисту просила ухвалу слідчого судді скасувати та постановити нову ухвалу, якою відмовити у задоволенні клопотання слідчого та обрати підзахисному більш м’який запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою, а саме - домашній арешт.

Захисник просив врахувати той факт, що його підзахисний є учасником бойових дій, має постійне місце проживання та роботи, на утримані малолітніх дітей, а психотропну речовину придбав виключно для особистого вживання, а не з метою збуту.

Прокурор зазначив, що ухвала слідчого судді є законною і обґрунтованою, та просив суд відхилити апеляційну скаргу. Як вбачається з ухвали районного суду, слідчим суддею застосовано відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів, а саме з 12:20 29 травня 2019 до 12:20 27 липня 2019.

Проте, з матеріалів клопотання вбачається, що підозрюваний був затриманий 28 травня і саме з цього часу повинен рахуватися строк дії ухвали слідчого судді (60 днів), тобто він закінчується 26 травня цього року.

За результатами розгляду апеляційний суд постановив: апеляційну скаргу захисника – задовольнити частково, скасувати ухвалу слідчого судді. Частково задовольнити клопотання прокурора військової прокуратури Кіровоградського гарнізону. Застосувати стосовно громадянина запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, а саме з 28 травня до 26 липня.

Визначити заставу у розмірі 60 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто в сумі 115 260 грн.

У разі внесення застави, на чоловіка покладаються обов'язки: прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи суду; не відлучатися без дозволу слідчого, прокурора або суду із населеного пункту, в якому він зареєстрований і проживає; утримуватись від спілкування зі свідками по кримінальному провадженню, крім участі у процесуальних діях.

Нагадаємо, що військового затримала СБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький